Rytuał dla dwojga

Sauna na romantyczne chwile dla dwojga - wzmaga ukryte pragnienia, pobudza organizm
i poprawia samopoczucie. Dodatkowo unoszące aromaty umilą wspólne chwile, a lampka wina i świece wprowadzą was w wyjątkowy nastrój.

Cena: 70zł/2os./45min

 

Rytuał Czekoladowy

Olejek miętowy zawarty w kremie czekoladowym nadaje chłodzący efekt na skórze, co powoduje niesamowite doznania w połączeniu z ciepłem panującym w saunie. Czekolada dzięki jej składnikom rozpieszcza cerę, nadając jej cudowny aromat, podczas gdy miód sprawia, że skóra staje się gładka i elastyczna. Krem dostarcza niezapomnianych doznań podczas korzystania z sauny. Po zabiegu skóra staje się miękka jak aksamit.

Po upływie zalecanego czasu korzystamy z prysznica i odpoczywamy na wygodnych leżankach przy relaksującej muzyce, popijając wyśmienite napoje orzeźwiające lub herbatę Wellness.

Cena: 35zł/1os./30min, 70zł/2os./45min

 

Rytuał Miodowy
Ceremonia odżywia i regeneruje skórę, działa łagodząco na obrzęki i bóle mięśniowe oraz stymuluje metabolizm. Efekt leczniczy jest osiągany dzięki biologicznej aktywności składników torfu, miodu i krwawnika pospolitego. Ekstrakt z białego torfu zawiera wiele istotnych substancji biologicznie aktywnych, które odżywiają i regenerują skórę jak np. fitosterole. Miód oraz krwawnik pospolity zawarty w kremie ma działanie bakteriobójcze oraz przeciwzapalne.

Po upływie zalecanego czasu korzystamy z prysznica i odpoczywamy na wygodnych leżankach przy relaksującej muzyce, popijając herbatkę Wellness.

Cena: 35zł/1os./30min, 70zł/2os./45min